Actualizat

Bonus fără depunere Swiper Casino – ce oferte există de fapt

Bonus fără depunere Swiper Casino – ce oferte există de fapt

Bonus fără depunere la Swiper? Nu momentan. Vezi pachetul de bun venit până la 16.000 RON, rotirile și promoțiile săptămânale, cu rulaj real.

Revendică bonusul ▸

Bonusuri Swiper: cât poți primi și ce condiții se aplică

La Swiper Casino nu avem acum un bonus fără depunere; ofertele noastre pornesc de la o depunere minimă de 50 RON. Cel mai mare avantaj este pachetul de bun venit: până la 16.000 RON și 600 de rotiri fără rulaj, la care se adaugă 400 de rotiri de verificare KYC. Dacă te interesează doar rotirile, vezi și rotirile gratuite Swiper.

Pachetul de bun venit, pe scurt

Pachetul se întinde pe primele trei depuneri, fiecare cu bonus de 100%: 5.000 RON, 5.000 RON și 6.000 RON. Rulajul este 25x pe suma depunerii plus bonus, iar rotirile de bun venit au rulaj 0x, adică ce câștigi cu ele rămâne al tău.

Bonus fără depunere: răspunsul direct

Nu oferim în prezent niciun bonus fără depunere. Orice promoție de mai jos cere o depunere, iar cele 400 de rotiri de verificare cer în plus contul verificat.

Rulaj și contribuția jocurilor la bonusurile Swiper

Rulajul de 25x se calculează pe depunere plus bonus și trebuie îndeplinit în 10 zile de la activare. La o depunere de 1.000 RON cu bonus de 1.000 RON, de pildă, baza de rulaj este 2.000 RON, deci ai de rulat 50.000 RON.

Contribuția pe tipuri de joc

Sloturile contribuie 100% la rulaj, cu câteva excepții la 0%: Jack and the Beanstalk, Starburst XXXtreme, Dead or Alive, Dead or Alive 2, Joker Pro și Spaceman. Jocurile live, jocurile de masă și de cărți, video poker și Plinko contribuie doar 10%.

Capcane frecvente

  • Pariul peste 25 RON cu bonusul activ poate anula bonusul.
  • Jocul pe un titlu exclus nu avansează deloc rulajul.
  • Rulajul pe masa de blackjack sau ruletă live este de zece ori mai lent decât pe sloturi.
Pagina de promoții Swiper pe mobil, cu filtre de categorii și banner
Swiper versiunea mobilă — pagina de promoții cu filtre și oferte, swiper.ro, noiembrie 2026

Joc responsabil când folosești bonusurile

Un bonus mare nu trebuie să te împingă să depui mai mult decât ți-ai propus. Stabilește-ți dinainte un buget în RON, urmărește termenele de rulaj și oprește-te când ajungi la limită, indiferent de rezultat. Jocurile de noroc sunt permise doar persoanelor de peste 18 ani.

Dacă simți că jocul scapă de sub control, sună la Joc Responsabil: 0800 800 099 sau vezi jocresponsabil.ro. Suportul nostru este disponibil 24/7 pe chat, la [email protected] și la +40 800 476 936.

Promoții săptămânale Swiper Casino: reîncărcări, cashback și rotiri

După pachetul de început, rămân promoții recurente pentru cazino. Le vezi pe toate în tabelul de mai jos, aici doar punctele care contează în practică.

Reîncărcarea de luni-joi

Depui minimum 100 RON între luni și joi și primești 50 de rotiri gratuite. Câștigurile se rulează 40x; rotirile sunt valabile 7 zile, iar rulajul se încheie în 10 zile.

Reîncărcarea de weekend

Bonus de 30% până la 600 RON plus 60 de rotiri gratuite. Depunerea minimă este 100 RON, sau 200 RON dacă vrei și rotirile. Rulajul este 35x pe depunere plus bonus și 40x pe câștigurile din rotiri, în 10 zile.

Cashback în cazinoul live

Cashback de 10% până la 1.000 RON săptămânal, cu minimum 25 RON și rulaj 1x. Îl soliciți luni, între 06:00 și 23:59.

Swipe & Scream

Un fond de 40.000 de rotiri gratuite, cu până la 70 de rotiri pe zi pentru depuneri de peste 75 RON. Revendici în 24 de ore, iar rulajul de 40x pe câștiguri se face în 10 zile.

Rotiri de verificare KYC: 400 de rotiri pe Big bass splash

După verificarea contului și o depunere de minimum 50 RON, primești 400 de rotiri gratuite pe Big Bass Splash, la 0,10 RON per rotire. Câștigurile din aceste rotiri au rulaj 40x, iar retragerea maximă este de 250 RON.

Ai 30 de zile pentru a folosi și a rula această ofertă. Este separată de cele 600 de rotiri fără rulaj din pachetul de bun venit, deci nu le confunda: primele au condiții, celelalte nu. Cum se face verificarea contului găsești la verificarea contului Swiper.

Bonusurile în tabel: valori, rulaj și depunere minimă

OfertăValoareRulajDepunere minimă
Bun venit cazino100% pe 3 depuneri, până la 16.000 RON + 600 rotiri25x (depunere + bonus); rotiri 0x50 RON
Rotiri verificare KYC400 rotiri Big Bass Splash, retragere max. 250 RON40x pe câștiguri50 RON
Reîncărcare luni-joi50 rotiri gratuite40x pe câștiguri100 RON
Reîncărcare weekend30% până la 600 RON + 60 rotiri35x (depunere + bonus); rotiri 40x100 RON (200 RON pentru rotiri)
Swipe & Screampână la 70 rotiri/zi din fond de 40.00040x pe câștiguripeste 75 RON
Cashback cazino live10% până la 1.000 RON1x25 RON
Bun venit sport100% până la 500 RON6x (depunere + bonus)100 RON
Reîncărcare sport50% până la 2.500 RON6x pe depunere100 RON
Cashback sport10% din pierderi, până la 2.500 RON3x100 RON
Combo Megaboostboost până la 100%

Bonus de bun venit Swiper: cum îl activezi, pas cu pas

Activarea durează câteva minute, dar ordinea pașilor contează. Pachetul nu are cod promoțional, deci nu ai ce introduce manual.

  1. Creezi contul și te asiguri că ai 18 ani împliniți.
  2. Alegi bonusul de bun venit în casierie înainte să confirmi depunerea.
  3. Depui minimum 50 RON; bonusul de 100% se aplică pe prima tranșă, până la 5.000 RON.
  4. Joci cu pariul maxim de 25 RON per rotire sau pariu cât timp bonusul este activ.
  5. Repeți la a doua și la a treia depunere pentru restul pachetului.

Rotirile de bun venit vin în tranșe zilnice, iar fiecare tranșă este valabilă 24 de ore de la acordare. Dacă nu le folosești în fereastra respectivă, le pierzi, așa că intră zilnic în perioada de activare. Pentru detaliile metodelor de plată, vezi plățile la Swiper.

Pagina Promoții Swiper cu filtre, meniu lateral și carduri ilustrate cu personaje
Swiper — pagina de promoții cu carduri de oferte, swiper.ro, noiembrie 2026

Bonusuri pentru pariuri sportive la Swiper

Partea de sport are propriul set de oferte, cu rulaj mult mai mic decât la cazino. Bonusul de bun venit este de 100% până la 500 RON, la o depunere minimă de 100 RON. Rulajul este 6x pe depunere plus bonus, cu pariuri simple la cotă minimă 2.00 sau multiple cu minimum 1.50 pe selecție, în 30 de zile de la prima depunere.

Reîncărcarea săptămânală dă 50% până la 2.500 RON, tot cu depunere minimă de 100 RON și rulaj 6x pe depunere. Cashback-ul sportiv returnează 10% din pierderi până la 2.500 RON (minimum 100 RON), cu rulaj 3x pe valoarea bonusului. Pentru pariuri combinate, Combo Megaboost adaugă până la 100% boost la bilete cu minimum 3 selecții și cotă minimă 1.30 pe selecție.

FAQ

Are Swiper un bonus fără depunere?

Nu, momentan Swiper nu oferă bonus fără depunere. Toate ofertele cer o depunere, cu minimum 50 RON pentru pachetul de bun venit.

Câte rotiri primesc la Swiper în pachetul de bun venit?

Pachetul de bun venit Swiper include 600 de rotiri fără rulaj (0x), acordate în tranșe zilnice valabile 24 de ore. La ele se adaugă 400 de rotiri de verificare KYC pe Big Bass Splash, cu rulaj 40x pe câștiguri.

Care este rulajul bonusului de bun venit Swiper?

Rulajul este 25x pe suma depunerii plus bonus, de îndeplinit în 10 zile. Pariul maxim cu bonusul activ este 25 RON, iar sloturile contribuie 100%, cu excepția titlurilor excluse.

Cât timp am la Swiper ca să rulez bonusul?

Pentru pachetul de bun venit ai 10 zile de la activare. Rotirile de verificare KYC se rulează în 30 de zile, iar rotirile de reîncărcare de luni-joi sunt valabile 7 zile.
18+Licență: Oficiul Național pentru Jocuri de Noroc (ONJN) (L1234101W001500)Joacă responsabil
Swiper logo
Conectare Înregistrare
Vizitează ▸